Sussam Gönül Razı Değil Söylesem Tesiri yok…

Ekleyen: Tarih: Tem.22, 2011, Kategori: Sizlerden Yazılar...

 
SUSSAM GÖNÜL RAZI DEĞİL,SÖYLESEM TESİRİ YOK
 

ilk aşık olduğum zamanı hatırlıyorum… Lisedeydim ve öyle birine aşık oldum ki içimde hep bir ümit hep bir sevinç vardı. Ne olursa olsun herşey onu hatırlatırdı… Sigaramı içerken,şiirler yazarken ne yaparsam yapayım aklımdan çıkmıyodu… Küçükken derlerdi de aşk farklı birşey inanmazdım. Aman sıradan basit bir sevgi derdim ama o kadar acı veren,o kadar ağlatan,umut vermese de sen gülüşünde  bile umut arayan biri olurdun… Gece yatağa yatınca  sabahı edemezdim.O kadar ağladım yıprattım ki kendimi  söyledim ama nafile istemiyordu.Ben  her gece resimlere bakarak ağlayarak uyurdum … Deliye döndüğüm,sızlandığım geceleri unutamadım.. Ama şimdi çok kötü oldu… Küstü bana,konuşmadı aylarca.Askere gitti.Sanki sevgilimmiş gibi onu düşünüyordum. Ziyaretine bile gidemedim.Bir gün dayanamadım,çünkü herşeyde onu düşünmekten artık dayanamıyodum. Kendi kendimi kandırır artık sevmediğimi söylerdim sonra oturur saatlerce ağlardım.

Onu hiç unutmadım unutamam da çünkü kuzenime aşık olmuştum. Şu  an mecburiyetten abi diyorum. Her abi dediğimde içimdeki sızı artıyor katlanamıyorum ama mecburum .Olmayacak duaya amin demekti sadece hepte öyle kalıcak benim ki. Ama hala konuşunca bile çocuk gibi umutlanmıyor değilim.

Dreamerr

Bir önceki yazımız olan Sahi Sevdi mi? başlıklı makalemizde Sahi Sevdi mi hakkında bilgiler verilmektedir.

:

2 Kez Yorumlanmış, Sizde Yorum Yazabilirsiniz...

  • Elvin Hülya Ç.

    Sevgili Dreamer,bu içten yazınız için teşekkür ediyorum.Yazınızı orjinaline sadık kalarak düzenledim.
    Duygular insanın en değerli hazinesidir.Sözlerin Sultanı ailesi olarak en değerlinizi bizlerle paylaştığınız için mutluyuz.Duygularınıza iyi bakacağız:Söz! 🙂

  • dreamerr

    teşekkür ederim.. 🙂

// Bu Yazıma Yorum Yazabilirsiniz //

Site içinde Arama

Aşağıdaki Kutudan Site içi Arama Yapabilirsiniz.

Aradığınızı Bulacağınız için Aramaya gerek kalmayacak :)))

Tavsiye Ettiğim Siteler!

Beğendiğim Siteleri Sizlere Tavsiye Ediyorum...