Senin Haberin Yoktu Bir Kalbi Titrettiğinden…

Ekleyen: Tarih: Nis.07, 2011, Kategori: Alıntılar

Senin haberin yoktu bir kalbi titrettiğinden. Yoksa vardı da , bu kalp ağrıları zevk mi veriyordu sana. Ben, yalnızlığını dert etmeyen insanlarla tanışırken, sen; aşk sunuyordun güzel gözlerinle. Ve bir gün öyle bir bakmıştın ki, bütün veresiye sevgilerim boğulmuştu gülüşlerinde…
İşte o zaman cesaret dolu kalbimin, aslında yenik hatta korkak bir organ olduğunu anladım. Neden olduğum hatalarımı unuttum, hatalarımla sana sığınmama neden oldun.

Hep özlemle yaşar insan. Evet öyledir. Hayatı özleyenler ya mahkumlardır ya da ölülerdir. Yaşamayı özlemek başkadır hayatla beraber. Belki de özgürlük adı altında sömürdüğüm sevgiler sana sığınmama bir nedendir. Gözlerini gördüğümde; sen bana bakmasan bile, çıtır çıtır kırılan kalbim, başka özlemleri arzulama engellidir.
Gözlerini yüceltiyorum. VE Sadece yaşamayı özlediğim için çıkıyorum yanlızlık mezarından. Bu gösteri daha ne kadar sürer ya da ne zaman biter en iyi sen biliyorsun. Bu sadece sana sığınmanın felsefesidir.

Almıyor aklım işte! Geriye dönüp baktığım aşkımın hüznü vuruyor yüzüme. Sertçe. Sonra sana sığınıyor bedenim. Tutunuyorum gülüşlerine…

Evet; Senin haberin yoktu bir kalbi titrettiğinden. Ya da vardı da bu ağrılar zevk veriyordu sana. Bu hasta yüreğin , bir yaşama özlemi olduğunu ve o yaşamın seninle dolu bir hayat olduğunu gösteriyordu belirtiler.

Dedim ya her insan özlemle yaşar. Benim hayatı özlememde ki sır, ölü canlılığımla gözlerinde dirilmek. Belki bana göstereceğin ilgi azaltacaktı ağrılarımı. Ne olur çocuksu bakışlardan çaldığım gülüşünü alma gözlerimden. Anla sana sığıntılarımı.

Alıntı

:

// Bu Yazıma Yorum Yazabilirsiniz //

Site içinde Arama

Aşağıdaki Kutudan Site içi Arama Yapabilirsiniz.

Aradığınızı Bulacağınız için Aramaya gerek kalmayacak :)))

Tavsiye Ettiğim Siteler!

Beğendiğim Siteleri Sizlere Tavsiye Ediyorum...