Kelimeler Eksildi Yazdıkça Özlem Dirildi…

Ekleyen: Tarih: Ara.10, 2010, Kategori: Alıntılar

KELİMELER EKSİLDİ,YAZDIKÇA ÖZLEM DİRİLDİ

Kelimelerden alacaklı bir sağır gibi içimi döktüm bugün,yokluğunla konuştum. Saatlerce susmak bilmeden seni anlattım sensizliğe.Belki utanır dedim sensiz olmaktan seninle doldurur gecemi. Özledim seni diye bağırmak istedim bu akşam sokağın en sensiz köşesinde.Belki getirir seni buraya dedim yollar.

Yine yoksun…

Sesini duymayı istedim sonra. Onu bile beceremedim. Elimi her telefona attığımda engelledim kendimi. Numaranı sildim rehberimden oysa ezberimdesin ilk günden beri.ilk günkü gibi… Seni gördüğüm günkü gibisin hala. O gözlerini görüp bakmaya utandığım insansın. İlk günkü gibi yine parçalı bulutlu gözlerim. Gelebilsen, görebilsen şimdi ve silebilsen yaşları ellerinle keşke. Yanımda olabilsen keşke… Ya da yanımda olduğunu hissedebilsem. Boşa uğraşmadığımı bilebilsem bir! Ömrüm boyunca uğraşabilirim seninle!!!
Kokun hala üzerimde. Sana sarıldığım o geceden kalmış. O gece… Seni tutup hiç bırakmamak istediğim, ayrılığa saatlerce lanet okuduğum gece. Sabaha kadar kendimi kokladım. Sabaha kadar seni yanımda hissettim. Hiç gitmemişsin, hiç bitmemişsin gibi… Gittin mi bilmem ama hiç bitmedin bende!
Bu gece nereye gitsem her yer üstüme geliyor sensiz. Sokaklarda dolaşıyorum seni arıyorum. Bulamıyorum… Bulamadıkça gözlerimde yağmurlar başlıyor. Gökyüzündeki bulutlar susuyor ben yağmuru yağdırıyorum adeta. Gökyüzü utanıyor benim gibi ağlayamadığı için. Ama dur diyorum utanma sen görüyorsun onu biliyorsun ne yaptığını kimle olduğunu… Ve söz veriyor her defasında bana seni anlatmaya
Gökyüzü izliyor şimdi seni. Beni düşündüğünde bak gökyüzüne ona anlat her şeyi. Getirir senin söylediklerini. Ve dinle. Belki bir rüzgar yavaşça eser yanından, eğilir kulağına ve sana der ki: biri var sensizliğe mahkum ama seninle dolu biri… Ve derki: biri var seni çok seven ve sensiz İstanbul’a düşman olan..
Dinle rüzgarı ve hisset beni!

Alıntı

  


:

// Bu Yazıma Yorum Yazabilirsiniz //

Site içinde Arama

Aşağıdaki Kutudan Site içi Arama Yapabilirsiniz.

Aradığınızı Bulacağınız için Aramaya gerek kalmayacak :)))

Tavsiye Ettiğim Siteler!

Beğendiğim Siteleri Sizlere Tavsiye Ediyorum...