Biliyorum ki…

Ekleyen: Tarih: Eyl.28, 2011, Kategori: Elvin Hülya Ç.Yazıları

 

BİLİYORUM Kİ…

Biliyorum ki,herkesin bir derdi var.Her anımızı da huzurlu yaşamıyoruz insanlar olarak ama şunu unutmayın ne yaparsak yapalım olacak olan gerçekleşiyor.Hayatı olduğu gibi yaşayın ve yaşadıklarınızın da güzel tarafını görün,negatif yönler bize sadece sıkıntı yükler.Sırtınıza dertleri yükleyerek hayatı iyice ağır hale getirmeyin,bunun adı yaşam olmaz zaten…Tüm uzak doğu felsefeleri insanı değerli kılar,insan kendine verdiği değer ölçüsünde kıymetlenir.Sizler Allah tarafından özenerek yaratılmışsınız,sizlere bir kıymet ve fırsat verilmiş.Allahın verdiği değerden büyük değer olur mu,bunu bir düşünün…O yüzden üzülmeyin.Kendinizi hayata bırakın,akıp gidin.Ona muhalefet etmek,çabalamak sadece sizi yorar.Sevgiden ve pozitif düşünceden vazgeçmeyin…Bizi sevmeyen de olur seven de,hepsi kabulümüz.

Elvin Hülya Ç.

Bir önceki yazımız olan Sözlere Sultan Olmak... başlıklı makalemizde Sözlere Sultan Olmak/Elvin Hülya Ç. Yazıları hakkında bilgiler verilmektedir.

:

1 Yorum Bulunuyor...

  • montain

    çok haklısınız ama çoğumuz yapamıyoruz.
    İnsanlar yaşlanınca sağlıklarını güvence altına almak için çalışıp para kazanmaya uğraşıyorlar, oysa çalışıp para kazanırlarken sağlıklarını yitirdiklerinin farkına varamıyorlar……

// Bu Yazıma Yorum Yazabilirsiniz //

Site içinde Arama

Aşağıdaki Kutudan Site içi Arama Yapabilirsiniz.

Aradığınızı Bulacağınız için Aramaya gerek kalmayacak :)))

Tavsiye Ettiğim Siteler!

Beğendiğim Siteleri Sizlere Tavsiye Ediyorum...